icona

Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com

Videa z kategorie: ‘Kultura’

поросенок

Děkuji za Vaše stránky, které jsou u nás oblíbené.     Zdraví Vás Jiřina Pilnáčková – z Děčína.

Video vložil Sergej Dne Bře - 31 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
МАША аним

Ať žije muzika. Je důležité se umět hezky uklonit.

Video vložil Sergej Dne Bře - 29 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
1411845_masha_i_medved_medium

A to je co? Já už nejsem maminka? A kde jsou moje šaty? Moje šaty zapomněli!!! Zaa-poo-mněě-liii.

Video vložil Sergej Dne Bře - 27 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
медведь с самоваром

Masha và chú Gấu[1] (tiếng Nga: Маша и Медведь) là loạt phim hoạt hình 3D của Nga. Bộ phim được phát sóng trong chương trình Chúc ngủ ngon, các em bé !.

Video vložil Sergej Dne Bře - 21 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
509693

Úžasné a krásné. Hned mám lepší náladu a úsměv ve tváři. Tyhle pohádky z říše zvířátek- takové novodobé „Ezopovské“ bajky po našem! Moc líbí. Od dětství miluju kreslené ruské pohádky. Dodnes! Díky za ukázku. Rusky ještě umím/snad-ze školy/,takže překlad -opět-zatím- ne třeba. Ale ať…. Moc dobré.   rudbeckie1 [seznam.cz]

Video vložil Sergej Dne Bře - 15 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
509655

Máša a medvěd.

Video vložil Sergej Dne Bře - 9 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
Rybalka

Loví rybář ryby, připlave k němu krokodýl: „Tak co, berou?“ – „Nic moc.“ – „Tak se na to vykašli a pojď se radši koupat!“

Video vložil Sergej Dne Bře - 1 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
509465
Video vložil Sergej Dne Úno - 24 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
509513

Mrazík (nebo děda Mráz, rusky Дед Мороз nebo Морозко) — je zosobnění ruské legendy ve slovanské mytologii. Představuje období zimy nebo kováře. Jeho bratrem je bůh Vichr. U východních Slovanů je to stařec, který jezdí na saních se spřežením bílých koní a přináší zimní počasí. O pravoslavných Vánocích se mu proto obětovala kaše nebo kyselo. [1] Původně však byl krutým a zlým pohanským božstvem, Velkým Starcem Severu, vládcem ledového chladu a sněhové bouře, která mrazí.

Video vložil Sergej Dne Úno - 17 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video
509382

Je podzim. V parku na lavičce sedí dva medvědi a pozorují, jak se stromu padá listí. Jeden se otočí na druhého a povídá:“Řeknu ti, někdy bych vynechal i ten zimní spánek, jen abych viděl toho člověka, jak tam na jaře lepí ty listy zpátky!!“

Video vložil Sergej Dne Úno - 9 - 2012 Žádný komentář Zobrazit video